Prvi meetup za popularizaciju umjetne inteligencije i strojnog učenja u Splitu “ML/AI Split” u organizaciji: ICT Županija & PMF Split & FESB Split nastavlja s predstavljanjem zanimljivih tema. Ovim tjednom ulazimo u drugu godinu susreta koju otvara studentica PMF-a Lora Novaković s temom „Primjena detekcije položaja tijela u vašem AI projektu korištenjem PoseNet i TensorFlow“ (eng. Applying pose detection in your own AI project using PoseNet and TensorFlow). Lora je implementirala web aplikaciju koja može poslužiti kao primjer interaktivnog učenja za djecu.

Očekujemo Vas u petak, 12.srpnja 2019. godine u 18:00 sati, u  PICS@FESB.

Prijavite se besplatno na meetup na poveznici: https://www.meetup.com/ML-AI-Split/events/zjplsqyzkbqb/ , ulaz je slobodan za sve koje zanima područje umjetne inteligencije i strojnog učenja. Nije neophodno stručno predznanje iz ovog područja da bi se prisustvovalo meetupu.

Više detalja o temi izlaganja možete pročitati na stranici ICT Županija .