U petak 31. siječnja na Ekonomskom fakultetu, održana se svečana dodjela godišnjih Nagrada za znanost Sveučilišta u Splitu. Tom su prigodom nagrađeni najproduktivniji znanstvenici čiji je rad značajno pridonio prepoznatljivosti našeg Sveučilišta u znanstvenoj izvrsnosti, a osnovni kriterij za dodjelu bio je znanstvena produktivnost autora iskazana u Web of Science Core Collection i Scopus bazama u 2018. godini.

Naši znanstvenici, red. prof. Leandra Vranješ Markić i izv. prof. Ivica Ljubenkov nagrađeni su za područje prirodnih znanosti, a dr. sc. Tomislav Rončević je primio je nagradu koja se dodjeljuje najboljim mladim znanstvenicima.

Popis ostalih nagrađenih znanstvenika, te više informacija o događaju, nalazi se na poveznici.