Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta

Internacionalizacija diplomskih studijskih programa na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu, dana 6. listopada 2021. godine s početkom u 12 sati

kojom će se obilježiti završetak projekta financiranog od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, ukupne vrijednosti 1.780.928,91 kuna.

Konferencija će se održati u hibridnom formatu:

Ovim događajem želimo upoznati javnost s rezultatima Projekta i zahvaliti svima koji su u Projektu sudjelovali te time doprinjeli njegovoj uspješnoj realizaciji. Akreditacijom diplomskih studijskih programa Fizika (smjerovi Astrofizika i fizika elementarnih čestica i Fizika okoliša), Molekularna biologija te Podatkovna znanost i inženjerstvo za izvođenje na engleskom jeziku, stvoreni su preduvjeti za privlačenje većeg broja stranih studenata na Prirodoslovno-matematički fakultet i povećanje kvalitete obrazovanja kroz internacionalizaciju.

esf-lenta_bez-vizuala